خانه اپلیکیشن حقوقی ویژگی های اپلیکیشن شهرداد

ویژگی های اپلیکیشن شهرداد

2
49
اپلیکیشن شهرداد

اپلیکیشن حقوقی شهرداد (Shahrdaad) مجموعه ای کامل از قوانین و مقررات کشور است که با تکیه بر دانش حقوقی حاصل از سال ها تجربه و مستندات حقوقی موجود (شامل کتاب های قوانین و مقررات، روزنامه های رسمی و…) از زمان صدور فرمان مشروطیت و تولد نخستین قانون در چارچوب فرمت‌های مصوب امروزی (که به سال ۱۲۸۵ هجری خورشیدی باز می‌گردد) تاکنون، توانسته منابع مرتبط بی شماری (بالغ بر ۵۰۰٫۰۰۰ موجودیت حقوقی) را گردآوری نماید.

برنامه حقوقی شهرداد منابع خود را با دانش روز دیجیتال در هم آمیخته و جز معدود اپلیکیشن‏ های موبایلی کشور است که به دسته بندی های موضوعی، تفکیک دوره های سنواتی مشخص (قاجار، پهلوی، و جمهوری اسلامی) به عنوان مبنا، و همچنین سایر دسته بندی‌ها، برای تمامی مردم به عنوان کاربران، و به ویژه حسب مورد گرایش ها و تخصص های مختلف همکاران عزیز جامعه بزرگ حقوقی، از جمله «کیفری، جزایی، بین‏ الملل و…» پرداخته است. ایجاد قابلیت جستجو در تمامی بخش‌های اپلیکیشن شهرداد کاربرد پذیری و کاربر پسندی آن را چندین برابر کرده است.

ویژگی های اپلیکیشن شهرداد

اما بخش متمایز کننده و هوشمند ساز برنامه حقوقی شهرداد، وجود ارتباطات بسیار معنادار بین مفاد یک قانون با مواد سایر قوانین، همچنین دکترین حقوقی، استفساریه ‏ها، آرای حقوقی و… می‌باشد. همچنین طرح پرسش و پاسخ های بی شمار مرتبط در نسخه فعلی برنامه شهرداد بوده که توان خود را با تپ کردن روی عبارت «وابسته» در کنار مواد به رخ می کشد.

دیگر ویژگی های اپلیکیشن شهرداد

  • بیش از ۲۰۰ مجموعه قانون دسته بندی شده به منظور مطالعه و دسترسی آسان
  • دسترسی به کامل ترین و بروزترین مجموعه قوانین و مقررات کشور
  • جستجوی پیشرفته برای یافتن قانون حقوقی مورد نیاز در اپ حقوقی شهرداد
  • ارائه هزاران مواد قانون، تبصره، دکترین، فقه امامیه و وابسته های مرتبط با هر ماده قانون

اما این تمام ماجرا نیست؛ اتفاقات جدید و شگفت انگیزی در نسخه های آتی برنامه حقوقی شهرداد رخ خواهد داد.

نکته: دانلود و نصب اپلیکیشن حقوقی شهرداد رایگان است. برای دانلود نسخه اندورید این برنامه می توانید به کافه بازار و Google Play و برای دانلود نسخه ios آن می توانید به App Store مراجعه نمایید.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید