قرارداد تولید محتوا

تنظیم قرارداد تولید محتوا

تنظیم قرارداد تولید محتوا

این قرارداد فی‌مابین جناب آقا/خانم/شرکت…………………….. به نشانی………………………………………………….. و شماره ملی/شماره ثبت ……………………… که از این پس طرف اول نامیده می‌شود. از یک طرف و آقا/خانم ……………….. به نمایندگی از تیم بازاریابی محتوایی…………. به شماره ملی …………………….. به نشانی …………………………………….. که از این پس طرف دوم نامیده می‌شود. از طرف دیگر به شرح ذیل منعقد می‌گردد.

ماده 1- موضوع قرارداد

بازاریابی محتوایی شرکت …………..

ماده 2- مبلغ قرارداد

2-1- حق‌الزحمۀ طرف دوم در قبال خدمات مشروح در (پیوست الف) معادل ………………….. تومان پیش‌بینی و از طریق واریز به شماره شبا ……………………………………….. به نام آقا/خانم ……………………………. پرداخت می‌گردد.

2-2- قسط اول قرارداد معادل ……………………. تومان در زمان عقد قرارداد پرداخت می‌گردد.

3-2- قسط دوم قرارداد معادل ………………… تومان در تاریخ …………….. پرداخت می‌گردد.

4-2- قسط سوم قرارداد معادل …………………. تومان در تاریخ …………… پرداخت می‌گردد.

تبصره: به ازای هر یک روز دیرکرد در پرداخت، 1٪ از مبلغ کل قرارداد معادل ………………… تومان به مبلغ کل قرارداد افزوده می‌شود.

ماده 3- مدت قرارداد

1-3- مدت قرارداد از تاریخ 96/12/01 لغایت 97/03/01 به مدت 3 ماه است. این مدت با توافق طرفین قابل تمدید است.

ماده 4- شرایط عمومی

4-1- تمامی گفتگوهای صورت گرفته از طریق تلگرام به شماره ……………………….. به‌عنوان سند اجرایی پروژه قابل استناد هستند.

ماده 5 – تعهدات طرف اول

5-1- طرف اول متعهد است اسناد، مدارک، آمار و اطلاعات مورد نیاز طرف دوم را در راستای انجام موضوع این قرارداد در اختیار وی قرار دهد.

5-2- طرف اول متعهد است مبالغ مندرج در ماده 2 قرارداد را در زمان مقرر پرداخت نماید.

ماده 6 – تعهدات طرف دوم

1-6- تولید 45 پست وبلاگی مبتنی بر استراتژی بازاریابی محتوایی تدوین شده در ابتدای پروژه با بیش از 1300 واژه و رعایت کامل اصول موتورهای جستجوگر و 9 پست وبلاگی سورس با بیش از 3000 واژه؛

4-6- طراحی و ترجمه 6 اینفوگرافیک و درج به عنوان پست وبلاگی بر روی وب‌سایت؛

5-6- تدوین استراتژی اجرایی بازاریابی محتوایی و ارائه 2 گزارش تفصیلی از روند پیشرفت پروژه؛

6-6- ایجاد بک لینک بر روی وب‌سایت؛

7-6- بهبود وب‌سایت به لحاظ فنی جهت بهره‌برداری موتورهای جستجوگر؛

6-8- طرف دوم متعهد است پست‌های مورد نظر را با رعایت تمامی خط‌مشی‌ها مطابق با زمانبندی و خدمات مورد توافق درج شده در جدول محتوایی تهیه نماید.

6-9- طرف دوم متعهد است تمامی تلاش خود را مبنی بر موفقیت در هدف‌گذاری‌های صورت گرفته انجام دهد.

6-10- طرف دوم متعهد می‌شود تمامی اطلاعات دریافتی از طرف اول شامل اطلاعات مرتبط با هویت برند، رمز ورود وب‌سایت را حفاظت کند و آن را فقط در اختیار افرادی با مسئولیت‌های مشخص در بین اعضای تیم قرار دهد.

ماده 7 – فسخ قرارداد

7-1- هر یک از طرفین قرارداد به هر عنوان که مایل به فسخ قرارداد باشد، می‌بایست حداقل یک ماه قبل از تاریخ مورد نظر مراتب را کتبا به اطلاع طرف دیگر برساند.

7-2- چنانچه هر یک از طرفین به تعهدات خود عمل نکردند طرف دیگر حق فسخ قرارداد و اعلام خسارت را دارد.

ماده 8 – شرایط فورس ماژور

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آنها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیشبینی طبیعی، مشکلات در ارتباطات اینترنت ملی، فیلترینگ سرویس‌های هاستینگ و …

ماده 9 – حل اختلاف

این قرارداد طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. کلیه اختلافات و دعاوی بین طرفین راجع به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن، به اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی کشور و یا شخص مورد توافق طرفین ارجاع می‌گردد و داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه ای مستقل تلقی میشود و در هر حال لازم‌لاجرا است.

این قرارداد در 9 ماده و در 2 نسخه به انضمام یک پیوست ( پیوست الف) که جزء لاینفک این قرارداد است تنظیم گردیده که هر 2 نسخه در حکم واحد هستند و در تاریخ ………………. به امضا طرفین رسیدند.

 

محل امضا کارفرما                                                               محل امضا پیمانکار

با توجه به نکات ذکر شده در این مقاله متوجه شدیم که نوشتن یک قرارداد تولید محتوا که تمام مفاد قانونی آن به درستی بیان شده باشد. نیازمند دانش و مهارت در این زمینه می باشد تا در آینده برای دو طرف مشکلاتی حقوقی در این زمینه به وجود نیاید. شما می توانید با کسب مشاوره از وکلای حرفه ای شهرداد ، از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا